Na recenzje gry Alan Wake 2 trzeba jeszcze trochę poczekać. Embargo spadnie na krótko przed premierą

Alan Wake 2

Alan Wake 2 zajmie sporo miejsca na dyskach PS5. Od kilku najnowsza produkcja studia Remedy Entertainment straszy również graczy PC wymaganiami sprzętowymi. Premiera kontynuacji przygód Alana Wake’a zbliża się jednak wielkimi krokami, a część użytkowników z pewnością chciałby zapoznać się z recenzjami wspomnianego tytułu. Okazuje się jednak, że branżowe media będą mogły podzielić się swoimi wrażeniami na krótko przed premierą.

Alan Wake 2 – kiedy pojawią się pierwsze recenzje? Insider dzieli się szczegółami na temat embargo

Szczegółami na temat embargo na recenzje gry Alan Wake podzielił się Tom Henderson, czyli znany insider i dziennikarz. We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) poinformował, że opinie branżowych serwisów na temat najnowszej produkcji studia Remedy Entertainment będą mogły zostać opublikowane dopiero w czwartek – 26 października – o 15:00 czasu polskiego.

Dziennikarz informuje także, że prawdopodobnie większość recenzji będzie dotyczyła pecetowej wersji gry Alan Wake 2. Remedy Entertainment najwyraźniej niechętnie dzieliło się kodami recenzenckimi na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Na ten moment zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak mieć nadzieję, że fińskie studio stanęło na wysokości zadania, a kontynuacja przygód Alana Wake’a będzie działać dobrze na wszystkich platformach.

Zobacz też: Najlepsze gry na nudę

Alan Wake 2 zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 27 października, czyli w najbliższy piątek. Najnowsza produkcja studia Remedy Entertainment dostępna będzie tylko w wersji cyfrowej. Fińskie studio podkreśliło niedawno, że „na razie” nie ma planów na wydanie wspomnianego tytułu w formie fizycznej.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.