Alan Wake 2 zadebiutuje już wkrótce! Twórcy przypominają na zwiastunie, co działo się w pierwszej części

Alan Wake 2

Z pewnością wiele osób chce sobie przypomnieć wydarzenia z pierwszej części przygód Alana Wake’a przed nadchodzącą premierą gry. Użytkownicy Epic Games mogą sprawdzić projekt Alan Wake: Flashback, natomiast to nie wszystkie możliwości. Twórcy przygotowali zwiastun, który podsumowuje wydarzenia z pierwszej części.

Alan Wake 2 – zwiastun przypominający wydarzenia z pierwszej części

Zwiastun Alan Wake 2

Po kilkunastu latach od premiery pierwszej odsłony Alan Wake większość graczy zapewne nie pamięta już szczegółów dotyczących fabuły gry i nic dziwnego. Dlatego też twórcy przygotowali zwiastun, który prezentuje krótkie podsumowanie wydarzeń z historii, która zadebiutowała w 2010 roku. Pomoże to graczom przygotować się na premierę kontynuacji.

Nie jest to jednak jedyny sposób, by zapoznać się z fabułą pierwszej części. Oprócz wspomnianego już projektu Alan Wake: Flashback, twórca gry niedawno zaprezentował materiał wyjaśniający dotychczasowe wydarzenia z uniwersum. Sam Lake szczegółowo opowiada w nim o fabule, mechanikach oraz tym, co działo się w Control oraz Alan Wake’s American Nightmare.

Zobacz także: Gry na nudę

Przypomnijmy na koniec, że Alan Wake 2 zadebiutuje 27 października 2023 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Czekacie na premierę Alan Wake 2? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.