Alone in the Dark na aż dwóch klimatycznych trailerach! Twórcy prezentują głównych bohaterów przygody

Alone in the Dark

Wczorajsze wydarzenie THQ Nordic Showcase przyniosło nam kilka interesujących wieści, w tym prezentację nowego materiału z Gothic Remake, czy zapowiedź South Park Snow Day. Poza tym fani mocniejszych wrażeń oczekiwali na zapowiadane jeszcze przed wydarzeniem nowe materiały z debiutującego wkrótce Alone in the Dark. THQ Nordic stanęło na wysokości zadania i podczas eventu zaprezentowali aż dwa zupełnie nowe zwiastuny.

Alone in the Dark z klimatyczną prezentacją dwójki głównych bohaterów

Alone in the Dark — prezentacja animacji i głosu Edwarda Carnby’ego

THQ Nordic postanowiło postawić na prezentację dwóch bohaterów, którzy będą „grali pierwsze skrzypce” w historii opowiadanej przez Alone in the Dark. Mowa oczywiście o Edwardzie Carnby oraz Emily Hartwood, którzy przedstawieni zostali w nieco teatralnej stylistyce. Zabieg ten pozwolił nam także usłyszeć, jak w akcji sprawdzają się aktorzy głosowi.

Oba materiały prezentują się całkiem klimatycznie, jednocześnie ujawniając ogólny poziom dopracowania i szczegółowości modeli postaci.

Alone in the Dark — prezentacja animacji i głosu Emilly Hartwood

Mimo tego, wczytując się w sekcję komentarzy, można dostrzec opinie, według których mimika obu postaci pozostawia wiele do życzenia, a ruch gałek ocznych Edwarda jest co najmniej niepokojąco nienaturalny.

Przeczytaj też: Gry podobne do Wiedza to Potęga

Kup Alone In The Dark

Powyższe materiały wyglądają naprawdę klimatycznie, a aktorzy głosowi zatrudnieni do ról prezentują prawdziwie wysoki poziom, jednak brak konkretnego gameplayu może martwić. Możliwe, że już wkrótce deweloperzy zdecydują się odkryć karty i przedstawić nam nieco obszerniejsze materiały. Na koniec przypominamy, że Alone in the Dark zadebiutuje już 25 października 2023 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.