Gry w Amazon Prime Gaming na marzec 2023 ujawnione! Baldur’s Gate: Enhanced Edition i więcej

Amazon Prime Gaming

Amazon opublikował właśnie listę gier, które będą mogły odebrać za darmo osoby subskrybujące Prime Gaming. Łącznie w przyszłym miesiącu dostaniemy aż 7 gier. Najciekawiej z nich z pewnością prezentuje się Baldur’s Gate: Enhanced Edition.

Darmowe gry z Amazon Prime Gaming na marzec 2023 oficjalnie zapowiedziane

Zwiastun Baldur’s Gate: Enhanced Edition

Darmowe gry z Amazon Prime Gaming na marzec 2023 być może nie są najnowszymi hitami na miarę AAA, ale nadal przynajmniej część z nich prezentuje się ciekawie. Warto wymienić w tym miejscu Baldur’s Gate: Enhanced Edition – gra ta zyskała spore uznanie w naszym kraju, więc z pewnością jej darmowa kopia zainteresuje wielu polskich graczy. Cała oferta na marzec wygląda z kolei następująco:

  1. Baldur’s Gate: Enhanced Edition – dostępne od: 02.03.2023
  2. Adios – dostępne od: 09.03.2023
  3. I am Fish – dostępne od: 09.03.2023
  4. Faraway 3: Arctic Escape – dostępne od: 16.03.2023
  5. Book of Demons – dostępne od: 23.03.2023
  6. Peaky Blinders: Mastermind – dostępne od: 23.03.2023
  7. City Legends: Trapping in Mirror Collector’s Edition – dostępne od: 30.03.2023

Zobacz też: Najlepsze gry VR

Przypominamy też, że subskrybenci Prime Gaming nadal za darmo mogą odebrać tytuły, które trafiły do usługi w lutym. Szczególną uwagę warto poświęcić The Elder Scrolls III w wersji GOTY z dodatkami Bloodmoon i Tribunal.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.