Xbox Game Pass wzbogaci się o 6 nowych gier! Do usługi trafią kolejne ciekawe tytuły

Xbox Game Pass

Przed momentem zakończył się pokaz Annapurna Interactive. Dosyć niespodziewanie dowiedzieliśmy się podczas niego, że Xbox Game Pass wzmocni swoją ofertę kilkoma solidnie zapowiadającymi się grami. Do usługi trafi łącznie aż sześć nowych produkcji z portfolio wydawcy.

6 nowych gier od Annapurna Interactive wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Bounty Star

Na samym początku pokazu mogliśmy zobaczyć Cocoon – ambitną przygodówkę od twórcy Limbo oraz Inside, o której już wcześniej było wiadomo, że dołączy do Xbox Game Pass. Annapurna Interactive postanowiło jednak zaskoczyć i ogłosiło następnie, że doda do usługi Microsoftu pięć kolejnych gier. Ich pełna lista prezentuje się więc następująco:

  1. Cocoon (PC, Xbox One, Xbox Series X|S) – data dodania: 29.09.2023
  2. Thirsty Suitors (PC, Xbox One, Xbox Series X|S) – data dodania: 02.11.2023
  3. Ghost Bike (PC, Xbox One, Xbox Series X|S) – data dodania: 2024
  4. Bounty Star (PC, Xbox One, Xbox Series X|S) – data dodania: 2024
  5. Toat (PC, Xbox One, Xbox Series X|S) – data dodania: nieznana
  6. Flock (PC, Xbox One, Xbox Series X|S) – data dodania: nieznana

Dzisiejsza konferencja Annapurny była więc szczególnie ciekawa zwłaszcza dla posiadaczy konsol „Zielonych”. Wystarczy wspomnieć, że byliśmy jeszcze świadkami zapowiedzi wydania Stray na Xboxa One oraz Xboxy Series X|S.

Zobacz też: Gry dla jednego gracza

Kup Xbox Series S

Subskrybentów Xbox Game Pass na pewno zainteresuje również ogólna lista ostatnich nowości, które na dniach znajdą się w abonamencie. Przypomnijmy, że pierwsza z nich – Story of Seasons: Friends of Mineral Town – jest już dostępna do pobrania.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.