Czekacie na Redfall? Arkane Studios proponuje Wam rozgrzewkę i przecenia swoje gry na Steamie nawet o 85%

Deathloop

Do premiery Redfall pozostało już niewiele. Z tej okazji deweloper gry – Arkane Studios – zaproponował swoim fanom ogromną wyprzedaż swoich poprzednich gier na Steamie. Obniżki sięgają nawet 85%.

Ogromna wyprzedaż gier Arkane Studios na Steamie

Zwiastun Deathloop

Bez wątpienia premiera Redfall jest jedną z największych w tegorocznym kalendarzu Xboxa. Oczekiwania co do gry są spore nawet pomimo ostatnich niepokojących wiadomości na jej temat, takich jak działanie tylko w 30 klatkach na sekundę w momencie wydania na Xboxach Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z okazji zbliżającej się premiery tej produkcji Arkane Studios właśnie przeceniło swoje starsze gry na Steamie. Obniżki są naprawdę ogromne – dzięki nim kupimy m.in. Prey za zaledwie 24,80 zł.

Oto kilka z najlepszych promocji:

Taniej można kupić nie tylko gry oraz większe dodatki, ale też inną dodatkową zawartość oraz mniejsze DLC. Przecenione zostały też różne pakiety łączące kilka gier, więc warto odwiedzić stronę Arkane Studios na Steamie i sprawdzić wszystkie oferty.

Osoby niechętne do nabycia większej ilości tytułów na Steamie lub posiadacze Xboxów mają jeszcze jedną alternatywę, ponieważ dzieła Arkane Studios można również znaleźć w bibliotece Xbox Game Pass. Zdecydowanie warto rozważyć tę opcję, a w tańszym zakupie tej usługi pomogą nasze dwa poradniki:

Zobacz też: Najlepsze dyski SSD

Wyprzedaż potrwa do dnia premiery Redfall. Na uzupełnienie swojej biblioteki o wcześniejsze produkcje Arkane Studios mamy więc czas do 2 maja 2023 roku.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.