Armored Core 6 Fires of Rubicon Showcase już dzisiaj. Pokaz ma ujawnić nowe, ekscytujące detale

Armored Core 6

Już w przyszłym tygodniu na całym świecie zadebiutuje najnowsza gra od japońskiego From Software, a więc Armored Core 6. W związku z tym ostatnie kilka tygodni stało pod znakiem regularnych informacji, które trafiały do nas bezpośrednio od deweloperów lub stron trzecich. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że tytuł ten nie wykorzysta (nie)sławnego systemu zabezpieczeń Denuvo, a pod koniec lipca mogliśmy zobaczyć, jak ów gra prezentuje się w akcji na widowiskowym, 13-minutowym gameplayu.

Dzisiaj zaś wszyscy oczekujący na ten debiut powinni zarezerwować sobie trochę wolnego czasu, bo japońscy deweloperzy mają przygotowane nie lada wydarzenie.

Bandai Namco zaprasza na kolejną prezentację Armored Core 6

Armored Core 6 Fires of Rubcion Showcase — transmisja

W nocy z piątku na sobotę, dokładnie o 0:45 rozpocznie się specjalne wydarzenie Armored Core 6 Fires of Rubicon Showcase, gdzie ujawniony zostanie szereg nowych informacji na temat tej produkcji. Wydawca gry — Bandai Namco — ogłosił, że w trakcie pokazu ujawnione zostanie wiele informacji na temat historii i fabuły, mechanik, a także aspektów związanych z trybem PvP.

Transmisja na żywo z tego wydarzenia będzie dostępna na YouTube (link osadzony powyżej), ale także w serwisie Twitch.

Przeczytaj też: Telefon z dobrym aparatem

Kup Armored Core 6 Fires Of Rubicon

Na koniec warto przypomnieć, że Armored Core 6 będzie pierwszą od ponad dekady produkcją spod tego szyldu, a ujawniona została podczas The Game Awards 2022. Czy taki powrót po latach okaże się dla From Software sukcesem? Tego dowiemy się po premierze, która ustalona została na 25 sierpnia 2023 roku. Tytuł ten zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.