Assassin’s Creed 1 Remake nie powstaje. Ubisoft dementuje plotki

Assassin's Creed 1

Fani Assassin’s Creed nie mogą odetchnąć ani na chwilę, bo ze świata wciąż napływają kolejne informacje o serii skupiającej się na zakapturzonych zabójcach. Po dzisiejszym ujawnieniu wielu szczegółów dotyczących Assassin’s Creed Mirage, Assassin’s Creed Red oraz Assassin’s Creed Hexe, przyszedł czas na rozpoczęcie rozmów wokół Assassin’s Creed 1 Remake. Te jednak długie nie będą, ponieważ odświeżenie tak naprawdę nie powstaje.

REKLAMA

Plotki dotyczące Assassin’s Creed 1 Remake nie były prawdziwe

Assassin’s Creed 1 – trailer

O zdementowaniu plotek nt. remake’u pierwszego Asasyna poinformował producent wykonawczy serii – Marc-Alexis Cote. W rozmowie z redakcją Axios deweloper potwierdził, że prace nad Assassin’s Creed 1 Remake nie trwają w żadnym zespole Ubisoftu, a doniesienia z przeszłości o tymże odświeżeniu nie były prawdziwe.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

W tym roku mija 15 lat od premiery przygody Altaira, lecz Ubisoft zdecydował się nie tworzyć remake’u do tej historii, a skupić się na całkowicie nowych odsłonach serii. Nadchodzą AC Mirage, AC Red, AC Hexe, a także AC Jade (mobilna część marki), które, według założeń twórców, mają być rozwijane bardzo długo po premierze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!