Assassin’s Creed Mirage pozwoli graczom uchwycić piękno Bagdadu. Fani fotografii będą zadowoleni

Assassin's Creed Mirage

Ubisoft potwierdził, że Assassin’s Creed Mirage nie doczeka się płatnych DLC, a w grze nie pojawią się mikrotransakcje. W zeszłym tygodniu francuska firma zaprezentowała również nowy gameplay trailer skupiający się na historii Basima. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianą produkcją. Wydawca zapewnił bowiem, że nadchodząca odsłona Assassin’s Creed pozwoli graczom uchwycić piękno Bagdadu.

Assassin’s Creed Mirage z trybem fotograficznym na premierę

Assassin’s Creed Mirage – zwiastun rozgrywki

W trakcie ostatniej sesji pytań i odpowiedzi (AMA) zorganizowanej na forum Reddit dyrektor artystyczny Assassin’s Creed Mirage – Jean-Luc Sala – potwierdził, że gra będzie posiadać w dniu premiery tryb fotograficzny. Deweloper zapewnia, że użytkownicy będą mieli „wiele okazji” do skorzystania ze wspomnianego narzędzia, by przykładowo uchwycić w naturalnym środowisku wymarłe już strusie syryjskie.

Poznaj historię Basima, sprytnego złodzieja ulicznego, który szuka odpowiedzi i sprawiedliwości, przemierzając tętniące życiem ulice Bagdadu z dziewiątego wieku. Stań się zabójczym mistrzem asasynów i odmień jego los w sposób, którego nawet się nie spodziewał.

– informuje opis gry w Xbox Store.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do It Takes Two

Kup Assassins Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra zadebiutuje na wymienionych platformach 12 października 2023 roku. Przygody Basima mają stanowić powrót do korzeni serii m.in. pod względem rozmiaru mapy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.