Assassin’s Creed Valhalla z nową zawartością! Niespodzianka dla fanów Monster Hunter: World

Assassin's Creed Valhalla Monster Hunter World

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami gra Assassin’s Creed Valhalla zadebiutowała na początku bieżącego miesiąca na platformie Steam. Okazuje się jednak, że to nie koniec dobrych informacji związanych ze wspomnianą produkcją. Ubisoft przygotował bowiem niespodziankę dla wszystkich miłośników najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed, która w szczególności powinna spodobać się fanom Monster Hunter: World.

Ubisoft przygotował nową zawartość dla Assassin’s Creed Valhalla z myślą o miłośnikach Monster Hunter: World

Assassin’s Creed Valhalla – zwiastun zawartości inspirowanej Monster Hunter: World

W Assassin’s Creed Valhalla pojawiły się bowiem nowe przedmioty inspirowane wspomnianą produkcją Capcomu. Gracze mogą zdobyć m.in. nową zbroję oraz skórkę dla wierzchowca, które nawiązują do jednego z potworów w Monster Hunter: World – Odogarona. Zainteresowani mogą również zmienić domyślny wygląd kruka towarzyszącemu głównemu bohaterowi lub bohaterce.

Ubisoft przygotował również dwie nowe bronie – topór oraz włócznię – które również inspirowane są grą Monster Hunter: World. Wszystkie elementy zostały zaprezentowane na krótkim zwiastunie, który znajdziecie powyżej.

Zobacz też: Najlepsze gry akcji

Assassin’s Creed Valhalla dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. W zeszłym miesiącu w polskim Xbox Store pojawiły się wskazówki, które sugerowały, że produkcja może niebawem wzbogacić bibliotekę Xbox Game Pass. Niestety szybko okazało się, że w najbliższym czasie tytuł nie trafi do usługi Microsoftu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z