3 gry niespodzianki za darmo dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold! Odbierz je za pamięci

Games with Gold

Poza ogólną marcową ofertą na darmowe gry w Games with Gold, subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą odebrać jeszcze trzy inne, darmowe gry. Mowa tu o Astria Ascending, Port Royale 3 oraz Space Invaders Infinity Gene. Do pierwszej z nich wymagane będzie przejście do koreańskiego Xbox Store, ale nie powoduje to żadnych dodatkowych problemów ani kosztów.

REKLAMA

Astria Ascending, Port Royale 3 oraz Space Invaders Infinity Gene za darmo dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold

Zwiastun Astria Ascending

Microsoft znów zaskoczył graczy subskrybujących abonamenty Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate. Udostępniono im bowiem trzy dodatkowe gry do odebrania poza standardową ofertą Games with Gold na marzec 2023. Zdobycie Astria Ascending wymaga przejścia do koreańskiego Xbox Store, ale nie stanowi to żadnego problemu. W każdym przypadku wystarczy bowiem odwiedzić poniższe linki, zalogować się na swoim koncie Microsoft oraz wcisnąć przycisk pobierania.

Zobacz też: Gry podobne do Wiedźmina

Nie wiemy, jak długo powyższe gry pozostaną darmowe dla abonentów Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, więc lepiej je odebrać zawczasu. Przypominamy również, że trzecia gra w ramach standardowej oferty Games with Gold na ten miesiąc jest już od dziś dostępna do pobrania.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać