Astro Bot zaoferuje ogromny skok jakościowy względem poprzednich odsłon. Gra powstaje już od 3 lat

Astro Bot

Astro Bot to produkcja, która została okrzyknięta najlepszą grą zaprezentowaną na tegorocznym State of Play. Według pierwszych doniesień pozycja ma zaoferować graczom ogromną liczbę poziomów i na pewno nie będzie to gra robiona na kolanie. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy jest informacja o tym, że tytuł powstaje już od długiego czasu.

Astro Bot tworzony jest przez ekipę ponad 60 deweloperów

Zwiastun Astro Bot

Według najnowszych raportów, do których dotarła redakcja serwisu Twisted Voxel, Astro Bot powstaje już od 3 lat i tworzony jest przez ponad 60 osób, które są częścią zespołu Team Asobi. Do tego, przy grze pomagają także zewnętrzne ekipy deweloperów, co pokazuje, że Sony pokłada spore nadzieje w kolejnych przygodach pociesznego robocika.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dla porównania wydany na PS VR Astro Bot: Rescue Misiion tworzony był jedynie przez 25 osób, a czas produkcji wyniósł około 1,5 roku. Widać zatem spory skok pod względem skali projektu. Nadchodząca odsłona gry ma zaoferować graczom mnóstwo zawartości w postaci nowych umiejętności, poziomów oraz bossów do pokonania.

Ewidentnie widać, że Astro Bot kreowany jest na nową maskotkę PlayStation. Taki ruch może być strzałem w dziesiątkę, ponieważ już teraz nie brakuje zachwytów nad nadchodzącą produkcją spod skrzydeł Team Asobi. Pozostaje mieć tylko nadzieje, że pozycja spełni pokładane w niej oczekiwania i rzeczywiście zaoferuje jakość, o które tylej się mówi.

Źródło: Twisted Voxel

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.