Avatar: Frontiers of Pandora – oto bonus do zamówień przedpremierowych. Ubisoft się nie wysilił

Avatar Frontiers of Pandora

Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od premiery Avatar: Frontiers of Pandora. Dotychczas udostępnione materiały zaprezentowały mechanikę walki i eksploracji, fabułę dodatków oraz szczegóły trybu kooperacji. Tym razem Ubisoft pokazał bonus, który trafi do graczy składających zamówienia przedpremierowe. Nie da się ukryć, iż nie jest zbyt imponujący.

Avatar: Frontiers of Pandora – bonusem do preorderów są zaledwie dwa przedmioty kosmetyczne

Avatar: Frontiers of Pandora – prezentacja bonusu do preorderów

Gracze, którzy zdecydują się na przedpremierowy zakup Avatar: Frontiers of Pandora mogą liczyć na specjalny pakiet Dziecko dwóch światów. W jego skład wchodzą zaledwie dwa przedmioty kosmetyczne: kompletny strój dla postaci oraz skórka do broni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Trzeba przyznać, że zaprezentowany na krótkim zwiastunie zestaw nie jest imponujący i trudno oczekiwać, że zachęci kogokolwiek do zakupu.

Gdy pod uwagę weźmiemy, iż przez większość czasu gracze będą obserwowali świat z perspektywy pierwszej osoby (co według twórców zwiększa immersję) wówczas okazuje się, iż jedynym użytecznym dodatkiem jest wspomniany skin do uzbrojenia.

Przeczytaj także: Najlepsze gry podobne do Cyberpunka 2077

Avatar: Frontiers of Pandora zadebiutuje 7 grudnia 2023 roku na PC oraz konsolach Xbox Series S|X i PlayStation 5. Osoby planujące zakup gamingowego laptopa lub modernizację zestawu komputerowego mogą zgarnąć grę za darmo w ramach trwającej promocji AMD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.