Avatar: Frontiers of Pandora z mikropłatnościami? Ubisoft szuka specjalisty od monetyzacji

Avatar Frontiers of Pandora

Massive Entertainment ma aktualnie ręce pełne roboty. Rok 2023 ma być podobno bardzo ważny dla ich gry w świecie Gwiezdnych Wojen. Zanim jednak ten tytuł ujrzy światło dzienne, do sprzedaży powinien trafić Avatar: Frontiers of Pandora.

Mikropłatności w Avatar: Frontiers of Pandora

Zapowiedź Avatar: Frontiers of Pandora

Oryginalnie produkcja Ubisoftu miała pojawić się w zeszłym roku. Film Jamesa Camerona cieszy się ostatnio dużym zainteresowaniem, a gra w tym świecie byłaby bardzo dobrym dodatkiem dla fanów uniwersum. Ostatecznie Ubisoft poinformował jednak o dużym opóźnieniu i dotąd czekamy na informacje o konkretnej dacie premiery.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wygląda na to, że produkcja gry może powoli zmierzać ku końcowi, ponieważ wewnątrz Massive mówi się o monetyzacji Avatar: Frontiers of Pandora. Przynajmniej na to wskazuje opublikowana ostatnio oferta pracy. Rolą nowego pracownika Massive ma być „przyczynienie się do sukcesu finansowego gier”.

Przeczytaj też: Smartwatch damski – ranking

Co ciekawe, poszukiwany pracownik ma zająć się aż trzema projektami Ubisoftu. Obok Star Warsów i Avatara Massive może planować więc jeszcze jeden tytuł, który będzie wymagał pomocy specjalisty od monetyzacji.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.