Avatar: Frontiers of Pandora znów wycieka. Do sieci trafił zrzut ekranu z nadchodzącej gry Ubisoftu

Avatar Frontiers of Pandora

W zeszłym tygodniu jeden z branżowych dataminerów udostępnił grafikę prezentującą bonusy do zamówień przedpremierowych Avatar: Frontiers of Pandora. Wydawałoby się, że w związku z zaistniałą sytuacją Ubisoft przystąpi do działania i na dobre rozpocznie kampanię marketingową gry. Tymczasem wspomniany leaker opublikował zrzut ekranu prezentujący rzekomo ujęcie z rozgrywki.

W sieci pojawił się zrzut ekranu prezentujący Avatar: Frontiers of Pandora

AFOP likely always first person 🤗 pic.twitter.com/TOp7jiacut

— Script (@ScriptLeaksR6) March 27, 2023

AFOP likely always first person 🤗 pic.twitter.com/TOp7jiacut

— Script (@ScriptLeaksR6) March 27, 2023

Za najnowszy wyciek ponownie odpowiedzialny jest dataminer posługujący się pseudonimem „ScriptLeaksR6”. Na udostępnionym przez leakera zrzucie ekranu można natomiast zobaczyć, jak postać celuje w stronę mecha. Całość prezentowana jest z perspektywy FPP, bo właśnie w taki sposób gracze przez większość czasu będą obserwować wydarzenia w Avatar: Frontiers of Pandora.

To jednak nie koniec informacji. W osobnym wpisie „ScriptLeaksR6” zapowiedział bowiem, że fani będą mieli „wkrótce” okazję zobaczyć gameplay z Avatar: Frontiers of Pandora. Leaker nie sprecyzował jednak, czy zamierza samodzielnie opublikować materiał, czy też to Ubisoft szykuje się do pokazu rozgrywki wspomnianej produkcji.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do GTA

Avatar: Frontiers of Pandora zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Ubisoft poinformował w lipcu, że produkcja studia Massive Entertainment ukaże się na wymienionych platformach do końca marca 2024 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak znana.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.