Avatar Frontiers of Pandora na promocyjnym zwiastunie od Sony! Produkcja Ubisoftu osiągnęła złoty status

avatar frontiers of pandora ps5

Avatar Frontiers of Pandora już niebawem zadebiutuje na rynku. W związku z nadchodzącą premierą jakiś czas temu mogliśmy zerknąć na 50-minutowy gameplay, a Ubisoft niedawno wyjaśniał, czemu zagramy głównie w trybie FPP. Teraz z kolei Sony ma dla nas promocyjny zwiastun Avatar Frontiers of Pandora, który pozwala spojrzeć na produkcję pod kątem wykorzystania przez twórców unikalnych funkcji PS5. Ponadto jak się dowiedzieliśmy, produkcja uzyskała już złoty status.

Sony promuje Avatar Frontiers of Pandora. Gra Ubisoftu uzyskała już złoty status

Zwiastun Avatar Frontiers of Pandora

Sony właśnie zaprezentowało promocyjny zwiastun Avatar Frontiers of Pandora, skupiając się na aspektach związanych oczywiście z PlayStation 5. Jak możemy się dowiedzieć z opublikowanego materiału, podczas gry w nadchodzącą produkcję Ubisoftu będziemy mogli doświadczyć haptycznych wibracji, oporu adaptacyjnych triggerów czy dźwięku 3D.

Dodatkowo, przy zakupie Avatar Frontiers of Pandora na PS5 gracze otrzymają „Aranahe Warrior”, czyli specjalny strój przygotowany przez deweloperów. Choć dodatek trafi na wszystkie platformy, to właśnie posiadacze konsoli Sony otrzymają go za darmo.

Ponadto Ubisoft ogłosił właśnie, że Avatar Frontiers of Pandora uzyskało złoty status. Oznacza to, że prace nad tytułem zostały już zakończone, a produkcja znajduje się na prostej drodze do premiery.

Zobacz też: Gry multiplayer na telefon

Na zakończenie przypominamy, że Avatar Frontiers of Pandora zostanie oddany w ręce graczy 7 grudnia 2023 roku. Gra będzie dostępna na platformach PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.