Avatar Frontiers of Pandora na zwiastunie z State of Play! Ubisoft coraz chętniej promuje swoją grę

Avatar Frontiers of Pandora

Jedną z nadchodzących gier w portfolio Ubisoft jest Avatar Frontiers of Pandra, a więc pozycja bazująca na znanym uniwersum reżyserowanym przez Jamesa Camerona. Podczas czerwcowego Ubisoft Forward mieliśmy okazję bardzo dokładnie przyjrzeć się tej produkcji, co dla wielu osób stanowiło nie lada gratkę. Podczas wczorajszego State of Play francuski wydawca postanowił znowu zaprezentować swój kolejny projekt.

Avatar Frontiers of Pandora z kolejnym pięknym trailerem

Zupełnie nowy materiał niezwykle dobitnie pokazuje, że jedną z zalet Avatars Frontiers of Pandora będzie grą, która niejednokrotnie zachwyci graczy poziomem oprawy graficznej. Co więcej, trailer w pewnym stopniu zdradza, to czego będziemy mogli spodziewać się po warstwie fabularnej, która skupiona będzie na motywie obrony Pandory przed organizacją RDA.

Nie zabrakło też na kilka ujęć pochodzących zapewne bezpośrednio z gry, co może pokazywać, że w Avatar Frontiers of Pandora nie zabraknie dynamicznej akcji oraz różnorodnych aktywności.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Kup Avatar Frontiers Of Pandora

Dobrą informacją dla wszystkich oczekujących na tę pozycję, jest także to, że data premiery zdaje się niezachwiana. To zaś oznacza, że Avatar Frontiers of Pandora trafi do sprzedaży już 7 grudnia 2023 roku. Gra dostępna będzie na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Warto też wspomnieć, że posiadacze na pecetów raczej nie mogą liczyć na wydanie tej pozycji na platformie Steam, bo najwidoczniej Ubisoft zamierza postawić na ekskluzywność.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.