Tak wygląda Baldur’s Gate 3 na Xbox Series X|S! Tańsza konsola Microsoftu radzi sobie świetnie z grą roku

Baldur's Gate 3 Xbox Series X|S

Wczoraj Larian Studios niespodziewanie wydało Baldur’s Gate 3 na Xboxach Series X|S. Deweloperzy spełnili więc swoją prośbę, która polegała na opublikowaniu gry na konsolach Microsoftu jeszcze w tym roku. Dzięki temu w sieci znalazły się pierwsze nagrania pokazujące, jak z najlepszą produkcją tego roku radzą sobie platformy „Zielonych”.

Baldur’s Gate 3 – gameplay z Xboxów Series X|S

Baldur’s Gate 3 – gameplay z Xboxa Series X

Gameplaye z Baldur’s Gate 3 na Xboxach Series X|S pojawiły się dziś w serwisie YouTube. Odpowiada za nie niezawodny kanał The Xbox Tester.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na razie nie są to specjalistyczne analizy techniczne, ale zwykłe ujęcia z rozgrywki. Pomimo tego wiemy, że obydwie konsole Microsoftu radzą sobie dobrze z produkcją, która została dzisiejszej nocy wybraną grą roku.

Baldur’s Gate 3 – gameplay z Xboxa Series S

To samo dotyczy tańszej i mniejszej platformy. Baldur’s Gate 3 na Xboxie Series S wygląda świetnie, biorąc pod uwagę cenę tego urządzenia. Naturalnie tu i tam widać gorszą jakość tekstur oraz pozostałych elementów graficznych, ale to jest oczywiście zrozumiałe.

Zobacz też: Smartfon do 4000 zł

Na koniec przypomnijmy, że Baldur’s Gate 3 jest już dostępny w Xbox Store. Cyfrowa edycja tego tytułu została tam wyceniona na 322,49 zł.

Źródło: The Xbox Tester / YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.