„Kwadratowy Battlefield” wkrótce do sprawdzenia za darmo? Twórcy BattleBit Remastered mogą zaskoczyć

BattleBit Remastered

W okresie wakacyjnym BattleBit Remastered stało się jednym z większych hitów Steama. Jakiś czas później zainteresowanie wokół tytułu coraz bardziej spadało, a gracze zwracali uwagę na problemy z cheaterami czy balansem gry. Wiele wskazuje na to, że twórcy próbują przywrócić produkcji popularność i mogą zdecydować się na udostępnienie BattleBit Remastered za darmo.

Grafika udostępniona przez twórców BattleBit Remastered sugeruje, że grę sprawdzimy za darmo

Na platformie X twórcy BattleBit Remastered umieścili sugestywną grafikę, która, choć zasłania najważniejsze informacje, pozwala domyśleć się, co autor miał na myśli. Jeden z internautów rozszyfrował napisy i według niego wśród nich znajdziemy między innymi „Play for free”. Wiele wskazuje więc na to, że niebawem twórcy gry mogą zdecydować się na udostępnienie BattleBit Remastered za darmo.

Na samej górze grafiki znajdować ma się natomiast napis „November”, czyli mówimy tutaj jeszcze o listopadzie. W takim wypadku w ciągu kilku najbliższych dni powinniśmy doczekać się ujawnienia znaczenia grafiki i wówczas dowiemy się, kiedy prawdopodobne wypróbujemy za darmo produkcję, która jeszcze w czerwcu 2023 przyciągała przed monitory prawie 90 tysięcy osób jednocześnie.

Zobacz też: Ranking telewizorów 75 cali

Jak jednak teraz wygląda sytuacja z popularnością BattleBit Remastered? Według statystyk z portalu SteamDB rekord z ostatnich 24 godzin wynosił prawie 8 tysięcy osób grających w tym samym czasie. Nie ma więc jeszcze mowy o „śmierci gry”, jednak trzeba przyznać, że wynikowi daleko do liczb, jakie osiągał tytuł w momencie premiery. Być może udostępnienie „kwadratowego Battlefielda” za darmo ponownie wzbudzi większe zainteresowanie wokół gry.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.