[Akt.] Blade głównym bohaterem jednej z gier Ubisoftu? Wiele na to wskazuje

Blade

Nie ma co ukrywać — gry bazujące na uniwersum Marvela cieszą się ostatnio sporą popularnością. Obecnie najbardziej wyczekiwaną produkcją zdaje się opóźnione Marvel’s Midnight Suns. Bardzo możliwe, że do całej plejady gier tego komiksowego uniwersum dołączy jeszcze ta o legendarnym łowcy wampirów.

REKLAMA

Ubisoft po cichu pracuje nad grową adaptacją przygód Blade’a?

Edwin Gaffney Instagram
Edwin Gaffney podczas sesji mocap – screen z Instagrama

YouTuber o pseudonimie JorRaptor w swoim ostatnim materiale podzielił się bardzo interesującą informacją. Otóż aktor Edwin Gaffney, znany przede wszystkim z angażu w grze Detroit: Become Human udostępnił na swoim Instagramie zdjęcia z sesji mocap, wykonywanej na zlecenie Ubisoftu. Na jednym z nich trzyma on wraz z innym aktorem klapę z napisem „Marvel”, na innym zaś pozuje z mieczem, czyli ulubioną bronią Blade’a. W dodatku reżyserem całego projektu ma być Bassam Tariq, który odpowiedzialny jest także za powstający film o tym samym superbohaterze.

Przeczytaj też: Najlepsze modele przenośnych głośników

Pomimo że nic nie zostało potwierdzone, tak trzeba przyznać, że teoria jakoby powstawała growa adaptacja przygód Blade’a, jest bardzo prawdopodobna. Zapewne wszystkiego dowiemy się podczas nadchodzącego Disney & Marvel Games Showcase 2022.

REKLAMA

Aktualizacja – 22.08.2022, 16:19

Niestety Ubisoft zaprzeczył plotkom, jakoby studio tworzyło grę w uniwersum Blade. Wypowiedź firmy jest dostępna w poście na jej profilu na Twitterze.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!