[Akt.] Blade głównym bohaterem jednej z gier Ubisoftu? Wiele na to wskazuje

Blade

Nie ma co ukrywać — gry bazujące na uniwersum Marvela cieszą się ostatnio sporą popularnością. Obecnie najbardziej wyczekiwaną produkcją zdaje się opóźnione Marvel’s Midnight Suns. Bardzo możliwe, że do całej plejady gier tego komiksowego uniwersum dołączy jeszcze ta o legendarnym łowcy wampirów.

Ubisoft po cichu pracuje nad grową adaptacją przygód Blade’a?

Edwin Gaffney Instagram
Edwin Gaffney podczas sesji mocap – screen z Instagrama

YouTuber o pseudonimie JorRaptor w swoim ostatnim materiale podzielił się bardzo interesującą informacją. Otóż aktor Edwin Gaffney, znany przede wszystkim z angażu w grze Detroit: Become Human udostępnił na swoim Instagramie zdjęcia z sesji mocap, wykonywanej na zlecenie Ubisoftu. Na jednym z nich trzyma on wraz z innym aktorem klapę z napisem „Marvel”, na innym zaś pozuje z mieczem, czyli ulubioną bronią Blade’a. W dodatku reżyserem całego projektu ma być Bassam Tariq, który odpowiedzialny jest także za powstający film o tym samym superbohaterze.

Przeczytaj też: Najlepsze modele przenośnych głośników

Pomimo że nic nie zostało potwierdzone, tak trzeba przyznać, że teoria jakoby powstawała growa adaptacja przygód Blade’a, jest bardzo prawdopodobna. Zapewne wszystkiego dowiemy się podczas nadchodzącego Disney & Marvel Games Showcase 2022.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aktualizacja – 22.08.2022, 16:19

Niestety Ubisoft zaprzeczył plotkom, jakoby studio tworzyło grę w uniwersum Blade. Wypowiedź firmy jest dostępna w poście na jej profilu na Twitterze.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.