Call of Duty Black Ops 6 prawdopodobnie doczeka się Vault Edition. Do gry powróci także tryb zombie

Call of Duty Black Ops 6

Call of Duty Black Ops 6 ostatnimi czasy znajduje się na ustach całej branży gamingowej. Niedawno w sieci pojawił się pierwszy pełny zwiastun produkcji, a oprócz tego Microsoft potwierdził premierę gry w abonamencie Game Pass. Tymczasem do sieci wyciekła również grafika sugerujące zawartość ulepszonej edycji gry.

Call of Duty Black Ops 6 Vault Edition na grafice promocyjnej

Grafika promocyjna Call of Duty Black Ops 6 Vault Edition

Grafika promocyjna Call of Duty Black Ops 6, która pojawiła się w sieci, sugeruje, że do gry powróci znany z poprzednich odsłon tryb zombie. Dokładna zawartość ulepszonej edycji gry nie jest znana, ale można się domyślać, że gracze, którzy skuszą się na jej zakup, otrzymają masę zawartości cyfrowej do trybu multiplayer.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Call of Duty Black Ops 6 to jedna z najbardziej wyczekiwanych odsłon cyklu od lat. Tytuł zapowiadany jest jako wielki powrót uznanej i cenionej serii Black Ops, która to zyskała miliony fanów na całym świecie.

Póki co powyższa grafika nie jest oficjalna, jednakże jej wiarygodność wydaje się być prawdziwa. Więcej szczegółów na temat samej gry, prawdopodobnie zostanie ujawnionych podczas prezentacji dzieła Treyarch, która to odbędzie się 9 czerwca 2024 roku.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.