Call of Duty Modern Warfare 3 będzie niczym poprzednik? Dla wielu to nie będą dobre informacje

Call of Duty Modern Warfare 2

Obecnie kwestią czasu jest moment w którym Activision Blizzard zaprezentuje wreszcie światu Call of Duty 2023 (znane też jako Call of Duty Modern Warfare 3). W sieci jednak już teraz krąży pełno plotek i przecieków jak chociażby ten przedstawiający pewne ujęcia kilku map, które rzekomo mają trafić do gry. Teraz głos w sprawie postanowił zabrać jeden z informatorów, który od dawna jest bardzo blisko serii popularnych FPS-ów.

Call of Duty Modern Warfare 3 ma być ponoć czymś w rodzaju „Call of Duty Modern Warfare 2 2.0”

Mowa dokładnie o insiderze, który kryje się pod pseudonimem Alaix. Wczoraj zamieścił on na swoim Twitterze bardzo wymowny wpis, w którym raczej jest niezadowolony z tego, co najpewniej dane mu było zobaczyć w przypadku Call of Duty Modern Warfare 3.

Potem zapytany został, do której z obecnie wydanych gier bardziej podobny jest nadchodzący projekt Activision Blizzard. W odpowiedzi stwierdził krótko, że mamy do czynienia z „Call of Duty Modern Warfare 2 2.0”.

Przeczytaj też: Gry point and click

Z całą pewnością dla osób, które do tej pory narzekały na Call of Duty Modern Warfare 2 nie będą to przesadnie dobre wieści. Najwidoczniej zarząd Activision Blizzard doszedł do wniosku, że mimo wszystko taka formuła prowadzenia gry sieciowej się sprawdziła i warto skorzystać z niej jeszcze raz.

Kup Call Of Duty Modern Warfare 2

Należy też pamiętać, że według pierwotnych planów Call of Duty Modern Warfare 3 miało być jedynie DLC do wydanego rok temu Modern Warfare 2, a dopiero po czasie zdecydowano się na stworzenie pełnoprawnej pozycji. W związku z tym zmian względem poprzedniej odsłony faktycznie może być mniej, niż spodziewają się tego gracze.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.