Ostatni sezon w Call of Duty Warzone i Vanguard jest już dostępny! Nowości, nowości i jeszcze raz nowości

Warzone Last Stand aktualizacja

Życie poza targami Gamescom 2022 istnieje! Dzisiaj na serwerach Call of Duty Vanguard i Warzone pojawiła się ostatnia aktualizacja sezonowa, nosząca tytuł Ostatni Bastion. Wprowadza ona szereg zmian do wielu trybów rozgrywki i dodaje sporo nowości, sprawiając, że oczekiwanie na premierę Modern Warfare 2 jest o wiele łatwiejsze.

REKLAMA

Nowości związane z ostatnim sezonem w Call of Duty Warzone i Vanguard

Call of Duty Warzone i Vanguard Last Stand
Lista nowości w Call of Duty Warzone i Vanguard

Wraz z dzisiejszą aktualizacją gracze Warzone otrzymali między innymi możliwość wcielenia się w jednego z czterech popularnych złoczyńców: Raula Menendeza, Khaleda Al-Asada, Gabriela T. Rorke’a i He „Serafina” Zhen-Zhena. Ponadto od teraz fani tej gry battle royale będą musieli szczególnie uważać w trakcie walki na strumienie lawy, ponieważ Ostatni Bastion sprawia, że aktywność wulkaniczna na Calderze znacząco wzrosła.

W przypadku Vanguard mowa przede wszystkim o dwóch nowych mapach: Fortress oraz Beheaded. Dodatkowo do dyspozycji graczy oddany został, oparty na rundach, tryb Archont, który jest zwieńczeniem całego modelu Vanguard Zombies. Oczywiście to nie koniec nowości. Pełna lista zmian dostępna jest pod tym linkiem.

Przeczytaj też: Najlepsze modele przenośnych głośników

Trzeba przyznać, że jest to zakończenie przygody z tymi dwiema produkcjami w naprawdę wielkim stylu. Pomimo że tym razem otrzymaliśmy jeden sezon mniej niż zazwyczaj, tak na brak zawartości nie można narzekać. Pod koniec przypominamy, że premiera Warzone 2 zbliża się wielkimi krokami — gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku, ale dokładnej daty nadal nie podano. Z kolei Modern Warfare 2 trafi do sprzedaży już 28 października.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać