Premierowy zwiastun Call of Duty: Warzone 2.0. Activision zachęca do pobierania gry

Call of Duty Warzone 2

Od długo wyczekiwanej premiery Call of Duty: Warzone 2.0 dzieli nas już tylko jeden dzień. Aby pomóc przygotować się graczom do nadchodzącego debiutu, Activision umożliwiło wczesne pobieranie swojego battle royale. Z tej okazji pojawił się również premierowy zwiastun Warzone 2.0.

Nowy zwiastun zapowiada premierę Call of Duty: Warzone 2.0

Premierowy zwiastun Call of Duty: Warzone 2.0

W oczach fanów battle royale premiera Warzone 2.0 to jedno z największych wydarzeń tego roku. Gra zadebiutuje z solidną porcją zmian. Na nowej mapie będziemy spotykać AI, system loadoutów powróci w nieco innej formie, a fanom PvPvE rozrywkę urozmaici dodatkowo trzeci tryb Call of Duty: Modern Warfare 2, DMZ.

Wczoraj o 19:00 rozpoczął się preload Call of Duty: Warzone 2.0. Przygotowując się do premiery, posiadacze PS4, PS5, Xbox Series X|S, Xbox One lub PC mogą wcześnie pobrać nową wersję battle royale. Można w ten sposób oszczędzić trochę czasu i wejść do gry zaraz po tym, jak uruchomione zostaną serwery.

Przeczytaj też: Jaki telewizor kupić

Premierę Call of Duty: Warzone 2.0 zaplanowano na 16 listopada. Activision zapowiedziało już wcześniej, że serwery powinny zostać otwarte dla graczy ok. godziny 19:00.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!