Call of Duty: Warzone 2.0 z karnetem bojowym będącym mapą. Sami wybierzemy kolejność zdobywania łupów!

call of duty warzone 2.0 karnet bojowy

Call of Duty: Warzone 2.0 zadebiutuje już za kilka godzin, a wraz z nim sezon 1 i karnet bojowy. Ten ostatni zdecydowanie wyróżnia się względem rynkowego standardu, do którego przyzwyczaiły nas inne gry sieciowe. Nowy battle royale w świecie CoD-a oferuje nam przepustkę, w której kolejność zdobywania nagród zależy głównie od nas.

Karnet bojowy w Call of Duty: Warzone 2.0 jest mapą — sami wybieramy nagrody, jakie zdobędziemy w następnej kolejności

Oficjalny trailer karnetu bojowego w Call of Duty: Warzone 2.0

Już wieczorem odbędzie się premiera Call of Duty: Warzone 2.0 i pierwszego sezonu tej produkcji. Oczywiście twórcy zaserwowali nam karnet bojowy, w którym możemy zdobyć fanty zarówno w wersji płatnej, jak i darmowej. Tym, co wyróżnia się na tle konkurencji, jest forma przepustki. Nowa odsłona battle royale w uniwersum CoD-a zamiast linearnego podejścia do tematu oferuje nam podzieloną na sektory mapę, gdzie ścieżkę, czyli kolejność zdobywania kolejnych nagród, wybieramy sami.

Battle pass w Warzone 2.0 został przedstawiony jako mapa podzielona na 20 sektorów, a w każdym z nich do zdobycia jest łącznie 5 nagród — najpierw 4 podstawowe, np. żetony podwajające zdobywane doświadczenie broni, a po nich główna, czyli nowy schemat broni, giwera, czy skórka do operatora.

Tak wszyscy zaczynamy w sektorze A1, a rozgrywając mecze, zdobywamy tokeny pozwalające na odblokowanie zawierających się w nim nagród. Po wyczyszczeniu go wybieramy jeden z przyległych obszarów mapy i tam przechodzimy do kolejnego zestawu łupów.

Zobacz też: Najlepsze mody do World of Tanks

Jeden sektor wymaga zdobycia łącznie 5 tokenów, a cała mapa – 100. W wersji płatnej wszystkie nagrody wpadną na nasze konto, natomiast posiadacze darmowej wersji karnetu bojowego muszą zadowolić się jedynie tymi łupami, które twórcy oznaczyli jako bezpłatne. Cena przepustki to 1000 punktów COD, czyli około 45 zł, chociaż oficjalna polska cena nie została jeszcze podana.

Premiera Call of Duty: Warzone 2.0 odbędzie się już dzisiaj, 16 listopada 2022 roku o godzinie 19:00. Warto już zacząć pobieranie. Gra funkcjonuje jako darmowy tryb Call of Duty: Modern Warfare 2, więc jeżeli główna część serii nie znajduje się na dysku to plik z battle royale będzie zajmował dobrych kilkadziesiąt gigabajtów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z