Capcom Showcase oficjalnie zapowiedziane. Firma zaprasza na pokaz nadchodzących gier

Capcom Showcase

Nie da się ukryć, że czerwiec jest miesiącem pełnym różnorodnych pokazów, które mają nam przedstawić, jak prezentować się będzie kalendarz wydawniczy w najbliższych miesiącach. Teraz okazuje się, że do m.in. Summer Game Fest, Xbox Games Showcase obserwatorzy powinni zapisać jeszcze jedno wydarzenie. Chodzi oczywiście o Capcom Showcase.

Wydarzenie Capcom Showcase odbędzie się już wkrótce

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez oficjalne twitterowe konto japońskiej korporacji w nocy z 12 na 13 czerwca 2023 roku odbędzie się kolejna już odsłona Capcom Showcase. W trakcie wydarzenia dane nam będzie zobaczyć, nad jakimi tytułami pracuje obecnie japońskie przedsiębiorstwo i czego będziemy mogli spodziewać się w przyszłości.

Całość ma trwać około 36 minut, a w trakcie pokazu zostaną przedstawione pozycje, które są „nieodpowiednie dla dzieci”, co w niewielkim stopniu może sugerować rodzaj produkcji, które zostaną zaprezentowane.

Przeczytaj też: Gry singleplayer

Na ten moment nie wiadomo dokładnie czego możemy spodziewać się po Capcom Showcase, chociaż pod udostępnionym powyżej postem nie zabrakło spekulacji graczy. Ostatecznie o wszystkim dowiemy się już za tydzień i pozostaje mieć nadzieję, że japoński wydawca nie zawiedzie graczy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.