Marcin Iwiński rezygnuje z funkcji wiceprezesa w CD Projekt, aby… dołączyć do Rady Nadzorczej

CD Projekt

Wczoraj był wielki dzień dla fanów CD Projekt RED. Polska spółka zapowiedziała pełnoprawną kontynuację Cyberpunka 2077, trzy gry z serii Wiedźmin, a także całkowicie nową markę o kodowej nazwie Hadar. Warszawianie opracowują wiele projektów, a w zanadrzu mają jeszcze ogromne, fabularne rozszerzenie do przygody w Night City i next-genowego patcha do Wiedźmina 3. W przerwie od kolejnych zapowiedzi z ogłoszeniem przyszedł Marcin Iwiński, który poinformował o swoich planach.

Wiceprezes CD Projekt będzie kandydował na inne stanowisko

Message from Marcin Iwiński pic.twitter.com/jbaAFktzEi

— CD PROJEKT IR (@CDPROJEKTRED_IR) October 4, 2022

Message from Marcin Iwiński pic.twitter.com/jbaAFktzEi

— CD PROJEKT IR (@CDPROJEKTRED_IR) October 4, 2022

Wiceprezes CD Projekt poinformował na specjalnym piśmie, że wraz z dniem 31 grudnia 2022 roku zrezygnuje z obecnie pełnionej przez siebie funkcji. Współzałożyciel spółki nie ma zamiaru odchodzić całkowicie z firmy, z którą jest związany już niemal od trzydziestu lat, a kandydować na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej.

Przeczytaj też: Wzmacniacz WiFi — najlepsze modele

Marcin Iwiński jest pewny, że inni członkowie Zarządu CD Projekt, którym zostaną przekazane pełnione do tej pory przez niego obowiązki, podołają zadaniu i dalej będą oferować wyjątkowe, emocjonalne, przepełnione wyborami historie dla pojedynczego gracza. Przyszły kandydat na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej w dalszym ciągu ma zamiar być częścią „utalentowanej firmy” i wznosić ją na wyżyny.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.