Twórcy Cities Skylines 2 pracują nad szybkim załataniem gry. Produkcja zmaga się z wieloma problemami

Cities Skylines 2

W zeszłym tygodniu zadebiutowało Cities Skylines 2, które podzieliło krytyków. Mimo wielu zalet stan techniczny gry pozostawiał wiele do życzenia. Deweloperzy wydali już łatkę, która poprawia wydajność, jednak to dopiero początek zmian i pracy, jaka czeka twórców.

Deweloperzy chcą jak najszybciej naprawić stan techniczny Cities Skylines 2

Mariina Hallikainen, CEO Colossal Order, opublikowała na platformie Steam wpis dotyczący stanu technicznego Cities Skylines 2. Hallikainen rozumie rozczarowanie graczy wydajnością produkcji i zapewnia, że trwają prace nad poprawkami i ulepszeniami. Dodaje również, że jest to aktualnie priorytet twórców, a zgłoszenia dotyczące błędów mają być przeanalizowane tak szybko, jak to możliwe.

Jak zapewne zauważyliście, Cities Skylines 2 zostało wydane w zeszłym tygodniu i cieszymy się, że gra w końcu się ukazała! Jednak premiera została przyćmiona przez problemy techniczne, które spowodowały rozczarowanie, i słusznie. Cieszymy się, że wielu graczy naprawdę lubi grę, a tych, którzy obecnie nie mogą grać, chcę zapewnić, że pracujemy nad wieloma poprawkami i ulepszeniami, uwzględniając wasze zgłoszenia. […] Będziemy musieli zobaczyć, jak możemy przyspieszyć proces aktualizacji, aby gracze nie czekali na te ważne poprawki dłużej, niż to konieczne. Mariina Hallikainen

Deweloperzy mają skupić się na pracach nad optymalizacją, ale także na zgłaszanych przez graczy problemach z rozgrywką. Raporty obejmują błędy w zakresie wyświetlania interfejsu użytkownika, bugi dotyczące porzucania psów przez mieszkańców miasta czy problemy związane ze śmieciami i handlem. Nie została jednak podana dokładna data wydania kolejnej aktualizacji, zatem gracze będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Na koniec przypomnijmy, że Cities Skylines 2 zadebiutowało 24 października 2023. Na ten moment tytuł jest dostępny wyłącznie na PC, jednak wydania konsolowe mają pojawić się w przyszłym roku. Twórcy zapowiadają także konkretne rozbudowanie produkcji, ogłaszając ostatnio aż 8 darmowych DLC.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.