Citizen Sleeper 2 na zwiastunie! Ta świetnie zapowiadająca się gra trafi do Xbox Game Pass na premierę

Citizen Sleeper 2 Xbox Game Pass

Dzisiejsza transmisja Xboxa prosto z targów Gamescom 2023 dostarczyła całkiem sporo interesujących materiałów dotyczących m.in. Cyberpunka 2077 Phantom Liberty, Forzy Motorsport czy STALKERA 2. Mimo tego dość sporego natężenia popularnych gier znalazło się też miejsce na nieco mniejsze pozycje. Jedną z nich jest Citizen Sleeper 2, który w przyszłości trafi do Xbox Game Pass.

Citizen Sleeper 2 w dniu premiery trafi do Xbox Game Pass

Citizen Sleeper 2 – trailer z targów Gamescom 2023

Poza całkiem intrygującym trailerem, przedstawiającym założenia Citizen Sleeper 2 znalazło się także miejsce na kilka krótkich ujęć z gameplayu, które jeszcze lepiej obrazują to, czego możemy spodziewać się po tej pozycji. Jednocześnie twórca gry — Gareth Damian Martin — wyraził swoją wdzięczność dla wszystkich, którzy ogrywali, transmitowali i pisali o pierwszej odsłonie Citizen Sleeper. Podkreślił przy tym, że jest to przede wszystkim ogromna zasługa obecności tego tytułu w bibliotece Xbox Game Pass.

Deweloper w trakcie materiału prezentującego grę potwierdził, że osoby, którym pierwsza odsłona przypadła do gustu mogą liczyć na to, że kontynuacja utrzymana będzie w podobnych, mrocznych klimatach. Martin ujawnił też, że Citizen Sleeper 2 od dnia premiery będzie produkcją, która dostępna będzie w ramach abonamentu od Microsoftu.

Przeczytaj też: Gry na PS5 dla dwojga

Tym samym przy okazji premiery tej pozycji Xbox Game Pass wzbogaci się o kolejny niezwykle interesujący tytuł, któremu zdecydowanie warto dać szansę. Osoby, przekonane powyższym materiałem, mogą przetestować pierwszą odsłonę tego cyklu, która w bibliotece Xbox Game Pass dostępna jest wraz 3 dodatkowymi DLC.

Kup Xbox Series X

Niestety, data premiery Citizen Sleeper 2 nie została jeszcze podana, lecz pozostaje mieć nadzieję, że akurat na ten debiut nie trzeba będzie zbyt długo czekać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.