Nowy zwiastun Forza Motorsport na Xbox Gamescom 2023 robi wrażenie! Twórcy opowiadają o szczegółach gry

Forza Motorsport

Od jakiegoś czasu regularnie otrzymujemy od twórców Forza Motorsport kolejne szczegóły dotyczące gry. Wiemy również, że produkcja nie będzie miała wygórowanych wymagań sprzętowych, co z pewnością ucieszy wielu fanów gier motoryzacyjnych. Tymczasem podczas trwających właśnie targów Gamesom 2023 został zaprezentowany nowy zwiastun Forza Motorsport.

Forza Motorsport na zwiastunie podczas Gamescom 2023

Zwiastun Forza Motorsport na Gamescom 2023

Zaprezentowany podczas tegorocznych targów Gamescom zwiastun Forza Motorsport pozwala ponownie rzucić okiem na tę wyczekiwaną przez fanów gier motoryzacyjnych produkcję. Dodatkowo twórcy w kilku słowach opowiadają o szczegółach – w grze ma pojawić się między innymi 24-godzinny cykl dnia i nocy czy dynamiczna pogoda.

Ponadto jak zapowiadają deweloperzy, więcej zawartości trafi do gry już po oficjalnej premierze – w tym nowe tory i wyzwania. Na wiosnę 2024 możemy spodziewać się między innymi słynnego Nordschleife. Wśród zaprezentowanych do tej pory torów możemy znaleźć Suzuka Circuit, Kyalami Grand Prix Circuit czy Road America.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dwojga

Kup Forza Motorsport

Na koniec przypominamy, że Forza Motorsport zmierza na PC oraz konsole Xbox Series X|S. Data premiery produkcji to 10 października 2023 roku – tego samego dnia tytuł zasili również bibliotekę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.