S.T.A.L.K.E.R. 2 na zwiastunie z Gamescoma 2023! Preordery na grę znów są dostępne

Stalker 2

Niestety S.T.A.L.K.E.R. 2 został przesunięty na początek 2024 roku – wszyscy wiemy, jakie problemy trapią tę grę i tworzące ją studio. Tak czy inaczej, jej nowy zwiastun został właśnie zaprezentowany na Gamescomie 2023. Jego końcówka poinformowała również o powrocie preorderów.

S.T.A.L.K.E.R. 2 – zwiastun na Gamescomie 2023, preordery

Zwiastun S.T.A.L.K.E.R 2

Preordery na S.T.A.L.K.E.R. 2 były już dostępne jakiś czas temu, ale później zdecydowano o ich wycofaniu. Teraz powróciły, ale póki co tylko na Steamie i GOG-u.

Zainteresowani złożeniem zamówienia przedpremierowego mogą udać się na oficjalną stronę gry. Tam znajdą linki do każdego sklepu – jak na razie Epic Games Store oraz Xbox Store wskazują, że produkcji nie da się jeszcze zakupić, ale powinno to ulec zmianie w najbliższym czasie.

Jeżeli chodzi o sam zwiastun, zaprezentowano nam szeroką gamę rozgrywki. Widać walkę, trochę eksploracji, niektórych z dostępnych przeciwników oraz postaci niezależnych i ogólny klimat zony, który oddaje ducha poprzednich odsłon cyklu.

Zobacz też: Gry podobne do Wiedza to Potęga

Kup S.T.A.L.K.E.R. 2

Przypomnijmy, że S.T.A.L.K.E.R. 2 koniec końców zadebiutuje w pierwszym kwartale 2024 roku. Gra będzie dostępna na PC, Xboxach Series X|S oraz w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.