Counter-Strike 2 nie jest tak dobry, jak CS:GO? Wielu graczy jest sfrustrowanych nową odsłoną strzelanki

Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 zanotowało bardzo dobry start – w szczytowym momencie tytuł przyciągnął do siebie ponad 1,2 miliona graczy jednocześnie. Produkcja Valve jednak najwyraźniej nie wszystkim przypadła do gustu. Na Steamie pojawiło się sporo recenzji od graczy rozczarowanych nową odsłoną kultowej strzelanki.

Counter-Strike 2 – liczba negatywnych recenzji gry na Steamie znacząco wzrosła

Premierowy Zwiastun Counter-Strike 2

W dniu premiery Counter-Strike 2 CS:GO zostało zastąpione na Steamie nową odsłoną strzelanki. Choć początkowo oceny produkcji były bardzo pozytywne, to w kolejnych dniach sytuacja zaczęła się nieco zmieniać. Patrząc na ostatnie recenzje, wielu graczy ma Valve sporo do zarzucenia.

Głównym powodem negatywnych opinii jest słaba optymalizacja, brak niektórych trybów rozgrywki, takich jak Gun Game, a także frustracja wywołana całkowitą niedostępnością CS:GO. Przed premierą CS 2, gdy jeszcze karta Steam była przypisana do Counter-Strike, zaledwie 228 recenzji było negatywnych. 27 września 2023 liczba ta wzrosła już do 1953, a kolejnego dnia pojawiło się prawie 10 000 kolejnych. Ogółem, wśród ostatnich recenzji Counter-Strike 2, tylko 75% było pozytywnych.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 10000 zł

Na koniec przypomnijmy, że w Counter-Strike 2 wprowadzono sporo nowości. Pojawiła się między innymi odświeżona, długo wyczekiwana mapa Inferno, a także system MR12, dzięki czemu liczba rund w meczach turniejowych zmalała do 24. Sprawdzaliście już Counter-Strike 2? Dajcie znać w komentarzach, jak oceniacie grę!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.