Crackdown 1 i 2 za darmo w Xbox Store

Crackdown 2

Nowy tydzień rozpoczynamy kolejnymi po Too Human i Cloning Clyde darmówkami w Xbox Store. Tym razem wszyscy chętni mogę odebrać bezpłatnie Crackdown i Crackdown 2. Gry mają już swoje lata, ale to nie oznacza, ze nie warto dać im szansy, a tym bardziej że są obecnie dostępne całkowicie za darmo.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Crackdown 1 i 2 za darmo

Zwiastun Crackdown

Crackdown opowiada historię agenta o nadnaturalnych zdolnościach, który ma za zadanie pozbyć się szefa każdego z trzech okolicznych gangów. Podczas zabawy będziemy m.in. wykonywać rozmaite zadania, strzelać, strzelać i jeszcze raz strzelać. Crackdown 2 to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części serii — akcja gry rozpoczyna się 9 lat po wydarzeniach ukazanych w „jedynce”.

Przeczytaj też: Najlepsze gry przygodowe w Xbox Store

Jak już ustaliliśmy, zarówno Crackdown jak i Crackdown 2 można aktualnie pobrać za darmo z Xbox Store. Z okazji mogą skorzystać wszyscy, czyli także osoby nieposiadające subskrypcji Xbox Live Gold ani Xbox Game Pass Ultimate.

Nie wiadomo, jak długo gry pozostają bezpłatne, dlatego warto dopisać je do swojego konta za pamięci. Zajmuje to tylko chwilę.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z