Cyberpunk 2077 działa w 60 FPS-ach na Xbox Series S. CD Projekt RED zadbał o ulepszenia na konsoli Microsoftu

Cyberpunk 2077

Wczoraj miało miejsce święto dla wszystkich fanów Cyberpunka 2077. CD Projekt RED przedstawił zmiany idące za patchem 1.6, plany dot. gry na przyszłość (m.in. zmieniony zostanie system policji), a także zapowiedział fabularne rozszerzenie o podtytule Phantom Liberty. Okazuje się, że łatka oznaczona numerkiem 1.6 wprowadziła arcyważną rzecz, a więc możliwość rozgrywki w 60 FPS-ach na słabszej konsoli Microsoftu z tej generacji – Xbox Series S.

REKLAMA

Xbox Series S od teraz generuje 60 FPS w Cyberpunku 2077

Cyberpunk 2077 – Xbox Series S

Twórcy Cyberpunka 2077 udostępnili ponad 3-minutowy materiał z rozgrywki na Xbox Series S, który ukazuje grę w trybie wydajności. Jak wynika z ujawnionych do tej pory informacji, opcja ta umożliwia rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę przy dynamicznej rozdzielczości od 800 do 1080p (Full HD). Najczęściej jednak wartość ta zatrzymuje się przy 900p.

Przeczytaj też: Dysk SSD do laptopa

Posiadacze tychże konsol naprawdę długo musieli czekać na ten tryb i teraz osoby stawiające płynność nad grafiką powinny mieć możliwość swobodnego ukończenia Cyberpunka 2077.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!