Cyberpunk 2077 nominowany do Nagród Steam. CD Projekt RED może zakończyć rok specjalnym wyróżnieniem

Cyberpunk 2077

Nikomu nie trzeba przypominać, jak wyglądała premiera Cyberpunka 2077. CD Projekt RED ma za sobą lata ciężkiej pracy i długi proces doprowadzania swojej gry do porządku. Teraz ich starania mogą zostać nagrodzone.

Cyberpunk 2077 wśród nominacji Nagród Steam

Zapowiedź Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Cyberpunk 2077 znajduje się aktualnie na bardzo dobrej drodze do odkupienia. Gra jest w dużo lepszym stanie, działa płynnie i zniknęła większość uciążliwych błędów. Po dwóch latach pracy CD Projekt RED jest gotowy na debiut nowej zawartości, co zaowocuje wersją GOTY oraz pierwszą ekspansją Phantom Liberty.

Z okazji drogi, jaką przeszedł w ostatnich latach Cyberpunk 2077, gra została nominowana do Nagród Steam w kategorii „Owoc Miłości”. Chodzi tutaj o gry, które ujrzały światło dzienne jakiś czas temu i przez cały ten okres były regularnie wspierane przez deweloperów.

Przeczytaj też: Najlepsze gry akcji

Cyberpunk 2077 ma w swojej kategorii solidną konkurencję. Obok gry CD Projekt RED znajdują się Dota 2, Project Zomboid, No Man’s Sky oraz Deep Rock Galactic. Już sama nominacja jest jednak doskonałym świadectwem tego, jak wiele zmieniło się przez ostatnie dwa lata.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z