Cyberpunk 2077: Widmo Wolności z „najgłębszą fabułą w historii”? Idris Elba zachwala nadchodzące DLC

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności Solomon Reed

W trakcie gali The Game Awards 2022 zaprezentowano nowy zwiastun dodatku Widmo Wolności do gry Cyberpunk 2077. Wspomniany materiał promocyjny ujawnił, że gwiazdą nadchodzącego rozszerzenia produkcji CD Projekt RED będzie Idris Elba, który wcieli się w postać Solomona Reeda – doświadczonego agenta Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Brytyjski aktor jest również pewny jakości DLC przygotowywanego przez polskie studio.

Idris Elba jest przekonany, że Cyberpunk 2077: Widmo Wolności zachwyci graczy fabułą

Elba udostępnił zwiastun Cyberpunk 2077: Widmo Wolności ze swoim udziałem na własnym profilu na portalu społecznościowym Twitter, gdzie zapowiedział, że wspomniane rozszerzenie będzie mogło pochwalić się „najgłębszą fabułą w historii” gier wideo. Aktor nie podzielił się żadnymi dodatkowymi szczegółami, ale – jak się okazuje – jest niezwykle podekscytowany projektem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dodatek Widmo Wolności do gry Cyberpunk 2077 zapowiada się całkiem interesująco, a deweloperzy z CD Projekt RED niejednokrotnie udowodnili, że potrafią tworzyć wciągające i dopracowane historie. Pozostaje mieć nadzieję, że podobnie będzie tym razem, a zapowiedź brytyjskiego aktora nie okaże się jedynie pustym hasłem marketingowym.

Zobacz też: Najlepsze gry roguelike

Warto przypomnieć, że dodatek Widmo Wolności (z ang. Phantom Liberty) ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Studio CD Projekt RED nie ujawniło jednak dokładnej daty premiery. Wiadomo natomiast, że DLC ukaże się wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S i będzie jedynym fabularnym rozszerzeniem dla gry Cyberpunk 2077.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.