Cyberpunk 2077 Phantom Liberty na klimatycznym zwiastunie premierowym. Ponure Dogtown robi wrażenie!

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Premiera Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zbliża się wielkimi krokami. Dodatek bardzo pozytywnie ocenili już krytycy, a niedługo będziemy mogli sprawdzić także pierwsze recenzje graczy. Zanim to jednak nastąpi, warto rzucić okiem na ostatni, premierowy zwiastun rozszerzenia.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty – premierowy zwiastun dodatku

Premierowy zwiastun Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Kilka dni temu została udostępniona aktualizacja 2.0 do Cyberpunk 2077, która przyniosła masę usprawnień i nowości. W nadciągającym rozszerzeniu również ich nie zabraknie, co mogliśmy zaobserwować na opublikowanej niedawno przez CD Projekt RED infografice. Phantom Liberty przyniesie m.in. świeżą historię, zadania, walki z bossami oraz nową zawartość.

Powyższy, premierowy zwiastun Cyberpunk 2077 Phantom Liberty prezentuje się bardzo klimatycznie. Materiał pozwala przyjrzeć się nowej, ponurej dzielnicy Dogtown, a także bohaterom, m.in. Solomonowi Reedowi, w którego rolę wcielił się Idris Elba oraz netrunnerce So Mi. Nie zabrakło też fragmentów rozgrywki.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 7000 zł

Oficjalna premiera Cyberpunk 2077 Phantom Liberty już jutro, 26 września 2023 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Przypominamy, że dzisiaj ruszyło wstępne pobieranie dodatku na konsolach. Sprawdzicie, jak prezentuje się jedyne rozszerzenie do Cyberpunk 2077? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.