Cyberpunk 2077 Phantom Liberty można już wstępnie pobierać! Twórcy podali oficjalne rozmiary DLC

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Już od zeszłego tygodnia gracze mogą cieszyć się zmianami, jakie wprowadziła do Cyberpunk 2077 aktualizacja 2.0. Łatka najwyraźniej przypadła do gustu fanom, bowiem nie tylko przybyło pozytywnych opinii na Steamie, ale także sama popularność gry na platformie znacząco wzrosła. Ponadto za rogiem czeka pierwszy (i jedyny) fabularny dodatek Phantom Liberty, który można już wstępnie pobierać.

Ruszyło wstępne pobieranie Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Znamy rozmiar DLC na wszystkich platformach

Jutro zadebiutuje długo wyczekiwany fabularny dodatek Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Promowane przez Idrisa Elbę DLC ma wprowadzić sporo zmian i wykorzystać potencjał Night City. Jak podaje na platformie X (dawny Twitter) Marcin Momot, globalny dyrektor ds. społeczności w CD Projekt RED, ruszyło już wstępne pobieranie dodatku na PlayStation 5 oraz Xboxach Series X|S.

Poznaliśmy także rozmiary dodatku na wszystkich platformach. Posiadacze PlayStation 5 będą musieli przygotować 33 GB wolnego miejsca, użytkownicy Xboxów Series X|S około 38 GB, natomiast gracze pecetowi 24 GB. Mając na uwadze, że Cyberpunk 2077 Phantom Liberty to jedynie rozszerzenie, trzeba przyznać, że zajmie sporo miejsca na dysku.

Zobacz też: Telefon do 500 zł

Na koniec przypominamy – Phantom Liberty zadebiutuje już 26 września 2023 roku (jutro) na PC, PS5 oraz Xboxach Series X|S. Pierwsze recenzje krytyków są niezwykle pozytywne, a ocena w serwisach Metacritic i Opencritic utrzymuje się na poziomie 88-89 punktów. A czy Wy macie zamiar wypróbować dodatek do Cyberpunk 2077? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.