Cyberpunk 2077 działa dobrze na Steam Decku. Grę zweryfikowało Valve

Cyberpunk 2077

Miłośnicy przenośnych konsol i posiadacze Steam Decka przyjmą tę informację z otwartymi ramionami. Cyberpunk 2077 został zweryfikowany przez Valve na ich popularnym handheldzie.

Cyberpunk 2077 na Steam Decku

Cyberpunk 2077 przeszedł bardzo długą drogę od swojej premiery. Gra jest regularnie aktualizowana, działa i wygląda znacznie lepiej, a planowany na ten rok dodatek zapowiada się na bardzo ambitny projekt. CD Projekt RED zadbał nawet o wersję na Steam Decku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tag „verified” przy grze grywalnej na Steam Decku oznacza, że została ona przetestowana przez Valve. Twórcy konsoli sprawdzili, czy wszystko działa poprawnie i kiedy byli tego pewni, oznaczyli odpowiednim tagiem produkcję polskiego studia.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PSP

Cyberpunk 2077 wciąż najlepiej wypadnie oczywiście na mocnym PC. Posiadacze Steam Decka mogą jednak bez obaw rozsiąść się wygodnie na kanapie, wziąć konsolę do ręki i nadrobić zaległości w Night City.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.