Gry w Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 ujawnione! Oferta jest ciekawa, chociaż brakuje głośnych produkcji

Amazon Prime Gaming

Amazon potwierdził gry, jakie pojawią się w usłudze Prime Gaming na grudzień 2022 roku. Wcześniej podany przeciek oferty okazał się prawdziwy, a subskrybenci będą mogli pobrać kilka ciekawych pozycji. Dla fanów nowoczesnych produkcji AAA niestety nie mamy dobrych wieści, gdyż korporacja nieco spuściła z tonu względem bardzo dobrych propozycji na październik i listopad

Darmowe gry z Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 oficjalnie zapowiedziane 

Zwiastun gier z Amazon Prime Gaming na grudzień 2022

Grudniowe Amazon Prime Gaming prezentuje się nieco gorzej niż w ostatnich miesiącach — oferowanych pozycji jest mniej i brakuje świeżych tytułów z segmentu AAA. Nie zmienia to faktu, że w pakiecie znajdziemy produkcje gwarantujące przyjemną rozgrywkę, a największą gwiazdą świątecznego zestawienia jest odświeżony klasyk, czyli Quake. W każdym razie, oferta na grudzień 2022 prezentuje się następująco:

  • Spinch 
  • Brothers – A Tale of Two Sons 
  • Quake 
  • Doors Paradox
  • Banners of Ruin

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 5000 zł

Powyższe gry będziemy mogli dodać do kolekcji już 1 grudnia, jeżeli subskrybujemy Amazon Prime Gaming. Zestawienie nieco zawiodło cześć subskrybentów, którzy spodziewali się prawdziwej bomby na święta. Mimo to zapowiedziane tytuły oferują wiele godzin naprawdę satysfakcjonującej rozgrywki. Dajcie znać, co sądzicie o grudniowym zestawieniu!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!