[Akt.] Data premiery Immortality ujawniona. Gra trafi do Xbox Game Pass pierwszego dnia

Immortality

Wcześniej opisywaliśmy już najciekawsze gry z wczorajszego PC Gaming Show, ale zabrakło tam Immortality. Produkcja została zapowiedziana jeszcze w marcu podczas ID@Xbox Spring Showcase, ale dopiero teraz dokładna data premiery gry została ujawniona. Zgodnie z zapowiedzią, produkcja trafi do Game Passa już pierwszego dnia.

Data premiery Immortality w Xbox Game Pass

Zwiastun Immortality

Immortality to gra przygodowa, której autorem jest Sam Barlow, mający na swoim koncie ciepło przyjęte Her Story i Telling Lies. Fabuła opowieści koncentruje się tu wokół kobiety imieniem Marissa, która spełniła swoje największe marzenie o zostaniu aktorką. Niestety żaden z filmów z jej udziałem się nie ukazał, a ona sama zaginęła. Zadaniem gracza będzie dowiedzenie się, jaki los spotkał młodą aktorkę.

Przeczytaj też: Oto przybliżony termin premiery STALKER 2

Data premiery Immortality została ustalona na 26 lipca 2022 roku. Gra będzie dostępna wyłącznie na komputerach PC oraz konsolach Xbox Series X|S. Jak już ustaliliśmy, od premiery zagramy w nią także w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Aktualizacja – 13.07.2022, 21:49

Premiera Immortality została przełożona na 30 sierpnia 2022 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z