Dead Island 2 z ograniczeniami na PlayStation 4 i Xbox One. Złe wieści dla fanów trybu multiplayer

Dead Island 2

Wczoraj w sieci pojawił się premierowy zwiastun Dead Island 2. Gra zadebiutuje na rynku już za kilka dni, ale okazuje się, że nie wszyscy fani siekania zombie będą mogli w pełni cieszyć się wspomnianą produkcją. Użytkownicy bazowych wersji konsol PlayStation 4 i Xbox One będą musieli bowiem stawić czoła pewnym ograniczeniom.

Użytkownicy bazowych wersji PlayStation 4 i Xbox One nie będą mogli zostać hostem w trybie multiplayer Dead Island 2

Dead Island 2 – gameplay

Na oficjalnej stronie marki Dead Island udostępniono wpis, w którym zebrano najważniejsze szczegóły związane z rozgrywką w kooperacji w Dead Island 2. W ten sposób deweloperzy poinformowali, że ze względu na wymagania sprzętowe posiadacze bazowych wersji PlayStation 4 i Xbox One nie będą mogli zostać hostem w trybie multiplayer wspomnianej produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Użytkownicy wymienionych wyżej platform będą mogli jedynie dołączyć do sesji stworzonych przez posiadaczy konsol PlayStation 4 Pro i PlayStation 5 oraz Xbox One X i Xbox Series X|S. Deweloperzy zapowiedzieli, że pracują nad rozwiązaniem sytuacji. Niestety nie poinformowano, kiedy można spodziewać się stosownej aktualizacji.

Zobacz też: Najlepsze gry platformowe

Dead Island 2 zadebiutuje na rynku już 21 kwietnia 2023 roku, czyli w najbliższy piątek. Zainteresowani powinni również rzucić okiem na wymagania sprzętowe kontynuacji Dead Island, które zostały ujawnione w zeszłym tygodniu.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.