Dead Island 2 z premierowym zwiastunem. Trailer pokazuje sposoby załatwiania zombie

Dead Island 2

Po blisko 10 latach oczekiwania już tylko kilka dni pozostało do premiery Dead Island 2. Tymczasem Deep Silver Dambuster Studio opublikowało premierowy zwiastun, który pokazuje wydarzenia z początku gry, nakreślając fabułę. Trailer zwiastuje naprawdę krwawą, a zarazem kolorową przygodę w słonecznym Los Angeles.

Dead Island 2 na premierowym zwiastunie — będzie krwawo

Premierowy zwiastun gry Dead Island 2

W ostatnim czasie otrzymaliśmy dużo informacji odnośnie Dead Island 2. Polski wydawca podzielił się przebiegiem procesu tłumaczenia, dowiedzieliśmy się ile zajmie sama kampania fabularna, a co więcej wiemy, że siłą gry będą przede wszystkim zadania poboczne, a tytuł będzie też rajem dla zbieraczy. W oczekiwaniu na pierwsze recenzje od dziennikarzy, które będą dostępne już jutro, otrzymaliśmy od Deep Silver Dambuster Studio premierowy zwiastun Dead Island 2.

Na trailerze otrzymujemy zarys fabuły, gdzie dowiadujemy się, że główny bohater jest odporny na ugryzienia, a co więcej nabywa specjalne zdolności. Jednak oprócz tego film prezentuje nam to, co zapowiadali twórcy — liczne sposoby na zabijanie zombie w słonecznym Los Angeles. Poza tym możemy zobaczyć różne, własnoręcznie wykonane bronie, które są jeszcze bardziej wymyślne niż w poprzedniej części Dead Island. Jednym słowem — graczy czeka krwawa przygoda w Mieście Aniołów.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do GTA

Na koniec przypomnijmy, że premiera Dead Island 2 odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku. Tytuł zmierza na PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xboxa One oraz Xboxy Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.