Dead Space Remake z alternatywnym zakończeniem? Lista osiągnięć zdradza interesujący szczegół

Dead Space Remake

Dead Space Remake zadebiutuje na rynku już w tym tygodniu. Produkcja jest rzekomo tak przerażająca, że boją się w nią grać sami deweloperzy. Tymczasem wygląda na to, że studio EA Motive zadbało nie tylko o odświeżoną oprawę wizualną i gameplay, ale także zdecydowało się wzbogacić grę o alternatywne zakończenie.

W Dead Space Remake gracze będą mogli najwyraźniej zobaczyć alternatywne zakończenie

Dead Space Remake – gameplay

Skąd takie przypuszczenia? W sieci pojawiła się już bowiem pełna lista osiągnięć Dead Space Remake. Szczególną uwagę przykuwa natomiast achievement o nazwie „Reunion”. Zgodnie z opisem zostanie on odblokowany po „zobaczeniu alternatywnego zakończenia historii na dowolnym poziomie trudności”.

Należy podkreślić, że oryginalna wersja Dead Space z 2008 roku zawierała wyłącznie jeden finał. Deweloperzy ze studia EA Motive najwyraźniej postanowili więc rozbudować opowieść i przygotować dodatkowe zakończenie, co z pewnością zachęci miłośników pierwowzoru do zapoznania się z nadchodzącym remakiem.

Zobacz też: Najlepsze gry MOBA

Dead Space Remake zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już w ten piątek – 27 stycznia. Jakiś czas temu do sieci trafił premierowy zwiastun gry, a twórcy potwierdzili, że odświeżona wersja będzie zawierać tryb Nowa Gra Plus.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!