Dead Space Remake — twórcy zdradzili szczegóły trybu „Nowa Gra+”. Znajdą się powody, by przejść tytuł drugi raz

Dead Space Remake

Premiera Dead Space Remake już jutro, a więc fani tego kosmicznego horroru mogą szykować się na porządną dawkę strachu. W ostatnim czasie Motive Studio dosyć chętnie dzieliło się szczegółami na temat swojego nadchodzącego działa i dzięki temu dowiedzieliśmy się między innymi, że gra otrzyma funkcję „Nowa Gra+”. Teraz zaś dowiedzieliśmy się dokładnie jakie funkcje będzie obejmować ten tryb.

„Nowa Gra +” w Dead Space Remake zawierać będzie między innymi sekretne zakończenie

Wczoraj na oficjalnym Twitterze produkcji pojawił się post, który potwierdza, iż tryb „Nowa Gra+” zawierać będzie szereg ciekawych opcji. W ramach tego wariantu gracze będą mogli skorzystać z zaawansowanego kombinezonu na poziomie 6, a w trakcie przygody napotkają oni widmowe nekroformy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najciekawszą cechą jest jednak sekretne zakończenie, które dostępne będzie wyłącznie w tym trybie gry. Bardzo możliwe, że owo zakończenie powiązane jest z listą osiągnięć opublikowaną ostatnio w sieci.

Jak informowaliśmy jakiś czas temu jeden z achievementów o nazwie „Reunion” odblokowany zostanie właśnie po zobaczeniu „alternatywnego zakończenia historii na dowolnym poziomie trudności”.

Przeczytaj też: Monitor do 500 zł — najlepsze modele

Sądząc po komentarzach zamieszczonych pod powyższym postem, gracze są zadowoleni z takiego rozwiązania i zapewne wielu z nich chętnie dołoży wszelkich starań, aby poznać to alternatywne zakończenie. Na koniec przypominamy, że Dead Space Remake trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S, a osoby, które zdecydują się na przedpremierowe wydanie, otrzymają Dead Space 2 z 2011 roku zupełnie za darmo.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.