Dead Space Remake — twórcy zdradzili szczegóły trybu „Nowa Gra+”. Znajdą się powody, by przejść tytuł drugi raz

Dead Space Remake

Premiera Dead Space Remake już jutro, a więc fani tego kosmicznego horroru mogą szykować się na porządną dawkę strachu. W ostatnim czasie Motive Studio dosyć chętnie dzieliło się szczegółami na temat swojego nadchodzącego działa i dzięki temu dowiedzieliśmy się między innymi, że gra otrzyma funkcję „Nowa Gra+”. Teraz zaś dowiedzieliśmy się dokładnie jakie funkcje będzie obejmować ten tryb.

REKLAMA

„Nowa Gra +” w Dead Space Remake zawierać będzie między innymi sekretne zakończenie

Yes! #DeadSpace will have New Game+ at launch that includes:

– Level 6 Advanced Suit
– New Phantom Variant Necromorphs
– Secret Ending https://t.co/K4EuSPetX2

— Dead Space (@deadspace) January 25, 2023

Yes! #DeadSpace will have New Game+ at launch that includes:

– Level 6 Advanced Suit
– New Phantom Variant Necromorphs
– Secret Ending https://t.co/K4EuSPetX2

— Dead Space (@deadspace) January 25, 2023

Wczoraj na oficjalnym Twitterze produkcji pojawił się post, który potwierdza, iż tryb „Nowa Gra+” zawierać będzie szereg ciekawych opcji. W ramach tego wariantu gracze będą mogli skorzystać z zaawansowanego kombinezonu na poziomie 6, a w trakcie przygody napotkają oni widmowe nekroformy.

Najciekawszą cechą jest jednak sekretne zakończenie, które dostępne będzie wyłącznie w tym trybie gry. Bardzo możliwe, że owo zakończenie powiązane jest z listą osiągnięć opublikowaną ostatnio w sieci.

Jak informowaliśmy jakiś czas temu jeden z achievementów o nazwie „Reunion” odblokowany zostanie właśnie po zobaczeniu „alternatywnego zakończenia historii na dowolnym poziomie trudności”.

Przeczytaj też: Monitor do 500 zł — najlepsze modele

Sądząc po komentarzach zamieszczonych pod powyższym postem, gracze są zadowoleni z takiego rozwiązania i zapewne wielu z nich chętnie dołoży wszelkich starań, aby poznać to alternatywne zakończenie. Na koniec przypominamy, że Dead Space Remake trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S, a osoby, które zdecydują się na przedpremierowe wydanie, otrzymają Dead Space 2 z 2011 roku zupełnie za darmo.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!