Zbliża się State of Play z pokazem Death Stranding 2? Zdjęcie Hideo Kojimy rozbudza wyobraźnię fanów

death stranding 2 state of play

W połowie września tego roku odbyło się State of Play. Podczas pokazu mogliśmy rzucić okiem między innymi na nowy trailer Spider-Man 2 czy Avatar Frontiers of Pandora. Choć wydarzenie miało miejsce całkiem niedawno, niektórzy dopatrują się wskazówek dotyczących kolejnej prezentacji State of Play na zdjęciu twórcy Death Stranding 2.

Gracze doszukują się potwierdzenia Death Stranding 2 na State of Play analizując zdjęcie Hideo Kojimy

Asystentka Hideo Kojimy opublikowała na platformie X zdjęcie dewelopera najwyraźniej montującego jakiś materiał. Za przeanalizowanie udostępnionej fotki zabrali się już użytkownicy Reddita, którzy doszli do ciekawych wniosków. Według internautów na ekranie monitora, po wielokrotnym przybliżeniu zdjęcia, można odczytać takie napisy jak „State of Play” oraz „DS2 trailer”.

Choć ostatni State of Play rzeczywiście odbył się niedawno, gracze zauważają, że Sony nie ma regularnego harmonogramu prezentacji. Istnieje zatem duża szansa, że niebawem doczekamy się pokazu, na którym być może zobaczymy kolejny materiał z Death Stranding 2. To z pewnością ucieszyłoby fanów produkcji.

Zobacz też: Gry podobne do God of War

Na zakończenie przypomnijmy, że produkcja Hideo Kojimy zmierza wyłącznie na PlayStation 5. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery gry, choć jeden ze wpisów pracownika PlayStation Visual Arts zdradził, że tytuł może zadebiutować w 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.