Death Stranding 2 może pojawić się na Summer Game Fest. Hideo Kojima rozmawiał z Keighleyem

Death Stranding Mama

W poprzednim tygodniu Death Stranding 2 zostało potwierdzone przez Normana Reedusa, który odegrał rolę Sama Bridgesa. Aktor nie potrafił utrzymać języka za zębami, na co później żartobliwie zareagował nawet sam twórca gry – Hideo Kojima. Okazuje się, że zapowiedź kontynuacji „kuriera w wymagających czasach” może nadejść już w następnych dniach.

REKLAMA

Kojima i Keighley coś szykują – możliwe, że prezentację Death Stranding 2

Will Geoff show off the kojima exclusive horror game? ? pic.twitter.com/DE931a5KwH

— Pyo 5️⃣ (@mrpyo1) May 31, 2022

Will Geoff show off the kojima exclusive horror game? ? pic.twitter.com/DE931a5KwH

— Pyo 5️⃣ (@mrpyo1) May 31, 2022

Pracowniczka Kojima Productions opublikowała wpis na Twitterze, który ukazuje Hideo Kojimę rozmawiającego z Geoffem Keighleyem. Popularny dziennikarz z zachodu będzie prezenterem tegorocznego Summer Game Fest i łącząc kropki, niektórzy gracze sugerują, że właśnie podczas owej rozmowy były domykane ostatnie kwestie prezentacji Death Stranding 2 lub innego projektu japońskiego reżysera.

Gdyby tego było mało, jeden z użytkowników Twittera przybliżył wstawione wyżej zdjęcie i zauważył w odbiciu coś, co może przypominać standardową tapetę z Death Stranding lub logo Kojima Productions składające się z białej czaszki umiejscowionej w hełmie rzymskiego legionisty. Można więc śmiało założyć, że coś rzeczywiście jest na rzeczy!

Sprawdź także: Wcześniejsza premiera Diablo Immortal w Polsce

Przypomnijmy, że Summer Game Fest 2022 wystartuje 9 czerwca o godzinie 20:00 czasu polskiego. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że podczas imprezy Geoff Keighley zaprezentuje nową grę Hideo Kojimy, więc jest na co czekać.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!