Delta Force Hawk Ops na nowym zwiastunie. Gra pojawiła się na Summer Game Fest 2024

Delta Force Hawk Ops

Delta Force Hawk Ops to produkcja, która zapowiada się na ciekawą konkurencję dla serii Battlefield. Produkcja oparta na silniku Unreal Engine 5 zdążyła przyciągnąć całkiem spore zainteresowanie. Tytuł pojawił się również na Summer Game Fest 2024, gdzie zaprezentowany został nowy zwiastun dzieła TiMi Studio Group.

Delta Force Hawk Ops na pełnym akcji trailerze

Zwiastun Delta Force Hawk Ops na Summer Game Fest 2024

Delta Force Hawk Ops pojawiło się na Summer Game Fest 2024. Na sporym materiale twórcy zaprezentowali elementy rozgrywki, oraz widowiskowe akcje, jakie zapewni ich produkcja. Niestety zwiastun nie zaprezentował daty premiery pozycji.

Według doniesień w sieci Delta Force Hawk Ops zadebiutuje w drugiej połowie 2024 roku, jednakże nie są to potwierdzone informacje. Co ciekawe o grze często mówi się, że jest to produkcja, która może stać się poważnym rywalem dla serii Battlefield, toteż nic dziwnego, że zainteresowanych nią jest całkiem sporo graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Summer Game Fest 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.