Blizzard podkręca atmosferę przed debiutem Diablo 4! Laureatka Oscara wyreżyserowała aktorski zwiastun

Diablo 4

Premiera Diablo 4 nadchodzi wielkimi krokami, wszak już za 11 dni będziemy mogli ogrywać produkcję Blizzarda. Producent jednak nie zaprzestaje promocji swojego najnowszego dzieła i tym razem udostępnił aktorski zwiastun gry. Za wspomniany materiał odpowiada uznana reżyserka i co tu dużo kryć, ten krótki film wygląda rewelacyjnie.

Aktorski zwiastun Diablo 4 przypomina o premierze

Aktorski zwiastun Diablo 4

Po ostatnich beta testach Diablo 4, które polegały na sprawdzeniu serwerów Blizzarda, wygląda na to, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Fani mogą powoli odliczać dni do debiutu produkcji, tym bardziej że posiadacze edycji Ultimate zagrają 4 dni wcześniej. Tymczasem Blizzard postanowił przypomnieć o zbliżającej się premierze i udostępnił aktorski zwiastun Diablo 4.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Za reżyserię klipu do Diablo 4 odpowiada zdobywczyni Oscara — Chloé Zhao. Kobieta wygrała tę prestiżową nagrodę w 2020 roku za film Nomadland. Można śmiało uznać, że Blizzard naprawdę się postarał, zatrudniając do swojego materiału promocyjnego nie lada eksperta.

Aktorski zwiastun Diablo 4 wygląda naprawdę epicko i jest przepełniony mrocznym klimatem. Na klipie możemy zobaczyć wieśniaków, którzy patrząc prosto w obiektyw kamery, proszą widza o pomoc. Reżyserka łamie tym zabiegiem tzw. czwartą ścianę, przez co oglądający może czuć swego rodzaju odpowiedzialność za bohaterów filmu.

Oprócz tego na klipie możemy także zobaczyć takie postacie jak czarodziejka z ognistymi żmijami, nekromanta, barbarzyńca czy druid, który przemienia się w niedźwiedzia. Na zwiastunie obecna jest jeszcze największa gwiazda nadchodzącego Diablo 4, Lilith.

Zobacz też: Najlepsze tablety do gier

Na koniec przypomnijmy, że premiera Diablo 4 odbędzie się 6 czerwca 2023 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xboxie One i Xboxach Series X|S.

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.