Diablo 4 z prezentacją kolejnej klasy postaci! Nowy zwiastun pokazuje „niezrównaną siłę” barbarzyńcy

Diablo 4 barbarzyńca

Blizzard potwierdził w tym tygodniu, że prace nad Diablo 4 zostały zakończone. Gra osiągnęła tzw. złoty status i fani nie muszą obawiać się ewentualnych opóźnień. Nic więc dziwnego, że deweloperzy kontynuują kampanię promocyjną swojej produkcji. Do sieci trafił bowiem nowy zwiastun, który prezentuje kolejną klasę postaci dostępna w nadchodzącej odsłonie serii Diablo.

Barbarzyńca prezentuje swoje atuty w najnowszym zwiastunie gry Diablo 4

Diablo 4 – zwiastun barbarzyńcy

Bohaterem najnowszego materiału promocyjnego Diablo 4 jest barbarzyńca, który może pochwalić się „niezrównaną siłą”. Wspomniana klasa postaci posiada także „broń na każdą okazję”, a wydawane podczas walki „straszliwe okrzyki wojenne” potrafią siać prawdziwy popłoch w szeregach nacierających oponentów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Udostępniony przez deweloperów zwiastun jest dość krótki, ponieważ trwa zaledwie 40 sekund. Materiał niemal w całości składa się jednak z fragmentów rozgrywki, które pokazują barbarzyńcę w akcji. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak wspomniana klasa postaci radzi sobie zarówno z szeregowymi przeciwnikami, jak i nieco bardziej wymagającymi wrogami.

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 19

Diablo 4 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Premiera 6 czerwca 2023 roku. Jakiś czas temu Blizzard udostępnił również zwiastun prezentujący umiejętności łotrzycy w nadchodzącej odsłonie serii Diablo.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.